FTTH TM Spec Outdoor IB Drop Fiber 1 core (BLUE CORE)1000m (FRP) GJYXFCH -1B6a1 G657A1 IB401

(30 customer reviews)

RM168.00

Availability: 839 in stock

SKU: IB401-FRP-1CBC-1KMKAYU(B) Category:

Type : Outdoor Drop Fiber

Strength Member : FRP 0.5 x 2

Type Specification : GJYXFCH /G.657A1/1C

Length :1000m

Cable Length :2.0*5.0mm

Net/Gross Weight :19±0.5kg

Attenuation :1310nm≤0.35dB/km

:1550nm≤0.22dB/km

Refractive Index :1310nm 1.4675

:1550nm 1.4681

Mode Field Diameter : 1330nm 9.2±0.6um

: 1550nm 10.4±0.8um

Fiber Jacket : LSZH (Black)

Fiber Cores Color : Blue

Notes:-
*DEAR CUSTOMER PLEASE TAKE NOTE , ORDER JUST 1 DRUM FIBRE CABLE ONLY ON 1 ORDER*
*DEAR CUSTOMER MINTA PERHATIAN, HANYA ORDER 1 DRUM SAHAJA UNTUK 1 ORDER*
JIKA TIDAK ORDER TERPAKSA CANCEL KERANA COURIER SERVICE TIDAK MENERIMA 2 DRUM DALAM SATU ORDER.

OUR OWN LORRY TRANSPORT RM10.00/DRUM, ONLY FOR WEST MALAYSIA (choose OTHERS shipping option ):
PROSES PENGHANTARAN AKAN DIBUAT DALAM MASA 2-4HARI WAKTU BEKERJA SELEPAS BARANG DAH PICK-UP DARI TEMPAT KAMI (ANGGARAN MASA JIKA TIADA SEBARANG KELEWATAN). TIADA JANGKAAN MASA. TRANSPORTER AKAN CALL SEBELUM PENGHANTARAN (CALL MESTI DIJAWAP) – PICK-UP PADA HARI ISNIN, RABU DAN JUMAAT.
*AKAN ADA CAS TAMBAHAN JIKA JADUAL SEMULA PENGHANTARAN
*DELIVERY SEMENANJUNG 1-2 KALI SEMINGGU

Important Note to EAST MALAYSIA customer :-
WE CAN ARRANGE THIRD PARTY TRANSPORTATION (sea freight ) with competitive rate.
Kindly to chat us before placing order.

Weight 16.00 kg
Dimensions 37.00 × 37.00 × 28.00 cm
CABLE

Blue Core

STATE

SEMENANJUNG, SABAH/SARAWAK

30 reviews for FTTH TM Spec Outdoor IB Drop Fiber 1 core (BLUE CORE)1000m (FRP) GJYXFCH -1B6a1 G657A1 IB401

  1. fakhrulfitri993 (verified owner)

    Seller yg bagus..barang dperolehi dlm keadaan baik.

  2. hadi137599 (verified owner)

    Selamat sampai…. Order kelmarin hari sampai.. kli kedua repeat order ni…tq seller.

  3. evonseow (verified owner)

    penghantaran yang sangat laju. terkejut sampai cepat betul. tapi produk tak guna lagi. sebab belum ada decoder. harap2 boleh dapat siaran

  4. montecarlo22 (verified owner)

    Well Quality:10/10 Selalu repeat from this seller. Very recommended delivery pun cepat by seller

  5. kotekeras (verified owner)

    Barang smpai dlm keadaan selamat

  6. adlyykhan (verified owner)

    Keadaan Okey Sepenuh nya mantap ii.

  7. adudu46 (verified owner)

    Quality:👍🏻👍🏻👍🏻 ok item arrived safely, no damage whatsoever.Thaknyou👍🏻.

  8. alvinqsy93 (verified owner)

    Good Item received in good condition. everything works fine. Fast shipping. Thank you

  9. ainulzulkifli (verified owner)

    Kualiti produk baik..harge pon baik..penghantaran cepat..layanan penjual pon sangat bagus..

  10. chongkl5855 (verified owner)

    Functionality:baik

  11. marhakim (verified owner)

    da banyak kali beli, tak thu nak komen apa, gambar video takde kena mengena, yg penting ok dan sgt ok . thanks

  12. darkheloizea (verified owner)

    Terbaik👍👍👍

  13. edinlxx (verified owner)

    Very fast delivery by the seller, arrived in 2 days.. Will buy again in the future

  14. mnlrxer0af (verified owner)

    Barang sampai dengan selamat dan baik pembungkusan. Harga yang berpatutan. Sangat berpuashati. Terima kasih.

  15. desaaman2 (verified owner)

    Soory pic cant related . Barang dalam box tu haa . So far semua okay completed . Can repeat buy later .

  16. zuraimi_idris (verified owner)

    Quality:5 star

  17. fathiahbasri (verified owner)

    Recommended to all future buyer

  18. mohdamir884 (verified owner)

    Quality:kualiti mcm biasa.. terbaik

  19. okoy81 (verified owner)

    Barang telah selamat sampai..selalu beli dengan seller nie.. penghantaran sangat pantas belom order tau2 barang dah sampai 🤣🤣🤣

  20. b4jozu_6ar (verified owner)

    Functionality:good job

  21. acap7746 (verified owner)

    Functionality:ok

  22. airil_cinta8492 (verified owner)

    Functionality:function well

  23. dani8912 (verified owner)

    Functionality:boleh pakai

  24. alexxiora (verified owner)

    Barang : tiada kerosakan ✅

  25. laxiroth5772 (verified owner)

    Barang sampai dlm keaadaan baik

  26. technolize (verified owner)

    Kemah meme sangat kemah klu nok dikiro2 kan lah Kualitas ok penghantaran juga sangat okay dan bwrbolai bolai tiada yg dapay menyanhimu setiap masa dan waktu ketika ini aduhai duyaiyyaiyyai ….

  27. arnrie83 (verified owner)

    Sampai..dah bape kali repeat dgn seller ni..mmg puas hati, seller amat2 bkerjasama kalau kita chat, good servis..laju je sampai👍👍👍

  28. akmaldin96 (verified owner)

    Functionality:Mantap

  29. noraslinda84 (verified owner)

    Mantap barang dah sampai dengan selamat cuma lambat updte je. Terbaik bosku..

  30. asmanamran

    Quality:brg ok. service hantar barang lambat.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart

Buy now Pay later with Atome 0% interest. Buy now without the stress!

X
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
×